Cursus reachtruck basis

€ 215,00 € 260,15
Artikelnummer
cursus-reachtruck-basis
Reserveer

Maximaal 50 tekens

Maximaal 50 tekens

Geboortedatum
  

Maximaal 50 tekens

Maximaal 30 tekens

Volg de vakbekwaamheid reachtruck cursus bij Stage Freaks en leer reachtrucks veilig bedienen. Inclusief certificaat, vakbekwaamheidspas en Code 95 uren.

Doelgroep en toelatingseisen

Deze opleiding is bedoeld voor professionals in de evenementen- en podiumtechniek die werken met een reachtruck. Cursisten moeten minimaal 16 jaar oud zijn. Cursisten onder de 18 jaar mogen alleen werken onder deskundig toezicht. Voor specifieke vereisten kun je contact opnemen met opdrachtgevers of verzekeraars.

Inhoud van de opleiding

  • Basisveiligheid en wetgeving gericht op evenementenlocaties;
  • Veilig werken en vaktechniek bij tijdelijke opstellingen en werkplekken;
  • Aanvangscontrole en voorbereiding specifiek voor reachtrucks op evenementlocaties;
  • Praktijktraining in laden; lossen en rijden in stellingen met beperkte ruimte.

De cursus vindt plaats in een professioneel uitgeruste, CCV-gecertificeerde magazijnhal. Deze hal biedt goedgekeurde reachtrucks en realistische oefenmaterialen om situaties in de evenementenbranche na te bootsen.

Toetsing en certificering

Aan het einde van de opleiding leggen deelnemers een theorie- en praktijktoets af. Bij succesvolle afronding ontvangen zij een arbeidsomstandighedencertificaat, een vakbekwaamheidspas en registratie van 7 of 14 Code 95-uren. Deze registratie draagt bij aan de verplichte nascholingsuren.

Cursusgegevens

  • Duur: 2 dagen (geen ervaring, 14 uur Code 95), 1 dag (herhaling, 7 uur Code 95);
  • Locatie: Stage Freaks trainingslocaties of op locatie bij je evenement;
  • Aantal deelnemers: maximaal 8 per instructeur;
  • Subsidies: Erkend door SOOB; OOM; Colland en KMO-Portefeuille.

Let op!
Na 5 jaar is her-certificering verplicht.

Specificaties
Levertijd Reserveer
Merk Stage Freaks
Code95 Nee
Vragen van klanten
Geen vragen
Houd er rekening mee dat alleen ingelogde gebruikers vragen kunnen stellen